Протоколы соревнований Alpindustria Night Trail 2016

1 км мальчики

Тимур Минзянов 1999-03-25 АпВел 24 0:03:35 1
Павел Васильев 2002-07-12 лично 11 0:04:03 2
Георгий Хидешели   Adidas runclub mitino 15 0:04:15  
Егор Романов 2008-02-07   29 0:04:57 3
Андрей Заничковский 2008-01-07 Zanichi 2 0:05:23 4
Илья Кузнецов 2008-03-17 Команда Тимофея Кузнецова 21 0:05:52 5
Максим Песков 2004-09-05 Команда Тимофея Кузнецова 22 0:06:05 6
Фёдор Забабуркин 2010-06-10 Развилки 14 0:06:09 7
Тимофей Кузнецов   Команда Тимофея Кузнецова 20 0:06:10 8
Ярослав Бобков 2011-01-01 ADIDAS RUN CLUB MITINO 8 0:06:40 9
Тимофей Гусаков 2012-03-07   18 0:06:46 10
Пётр Забабуркин 2008-07-04 Развилки 13 0:07:14 11
Егор Заничковский 2012-01-07 Zanichi 1 0:07:23 12
Максим Морозов 2009-06-28   16 0:08:14 13

1 км девочки

Анна Иванова 2003-11-14 Лично 3 0:04:24 1
Елизавета Гусакова 2009-07-06   19 0:05:56 2
Вероника Некаскова 2010-03-04 parkrun Vernadskogo 9 0:05:57 3
Анастасия Балахонцева 2008-04-24 лично 10 0:06:30 4
Вера Резнова 2010   27 0:06:34 5
Лидия Резнова 2013   28 0:08:19 6

10 км женщины

Ольга Тарантинова Adidas runners, RunclubЛосиный 184 0:40:58 1
Анна Карасева   192 0:51:09 2
Ольга Щукина Gepard 159 0:51:10 3
Наталья Макарова Run or die 146 0:51:33 4
Анна Норина Лично 202 0:53:49 5
Арина Полынкина Wake&Run 152 0:54:09 6
Виктория Ганина Wake&Run 125 0:54:22 7
Екатерина Катаргина лично 155 0:54:52 8
Марина Рыбникова   167 0:55:42 9
Дарья Мусенова РГАУ- МСХА 140 0:56:48 10
Анастасия Янина Клуб спелеологов МГУ 201 0:57:22 11
Анна Привалова Лично 408 0:58:02 12
Елена Карпухина Mosplay.ru 158 0:59:00 13
Юлия Ганичева МБК 138 0:59:08 14
Ирина Рябушкина   102 0:59:53 15
Ольга Давыдовская   178 0:59:54 16
Кристина Демешкевич   104 1:00:29 17
Женечка Патракова RunClub Измайлово 143 1:00:32 18
Светлана Колобанова Runclub Лосиный 193 1:00:48 19
Екатерина Терентьева Измайловская Банда 154 1:03:14 20
Валерия Муралова Runclub Lefortovo 103 1:03:22 21
Наталия Дулебенец Wake&Run 149 1:03:22 22
Мария Кортелева лично 122 1:03:30 23
Юлия Столова самостоятельно 114 1:04:00 24
Алина Мифтахутдинова   127 1:04:03 25
Margarita Grigoryeva parkrun Vernadskogo 142 1:04:05 26
Яна Кудрявцева ЛК Измайлово 132 1:04:20 27
Олеся Морозова   197 1:04:50 28
Марина Какуша   168 1:05:00 29
Наталья Головкина   135 1:05:19 30
Елена Титова parkrun Vernadskogo 137 1:05:33 31
Ирина Уварова runclub Измайлово 186 1:06:02 32
Екатерина Аксёнова Vegan Runners Russia 191 1:06:05 33
Татьяна Гребенюк Parkrun Vernadskogo 136 1:06:16 34
Мария Танкова Wake&Run 150 1:06:37 35
Марина Добрынина Adidas Runclub Izmailovo 109 1:07:04 36
Дарья Коршенкова жукпаркбег 183 1:07:13 37
Наталья Сапожникова Rruns 164 1:07:21 38
Анжелика Ширпышева ADIDAS RUNCLUB MITINO 130 1:07:30 39
Анастасия Баранова Зеленоград 128 1:07:57 40
Мария Сентюрева   195 1:09:20 41
Наталия Корвякова   190 1:09:41 42
Надежда Смирнова ЛК Измайлово 133 1:09:50 43
Ирина Яньшева Adidas RunClub Измайлово 144 1:10:18 44
Рената Закирова 1run.moscow 199 1:10:25 45
Надежда Промыслова   101 1:10:41 46
Екатерина Клубничкина   153 1:11:49 47
Ольга Переседова лично 129 1:14:25 48
Дарья Королева Adidas RunClub Измайлово 145 1:20:08 49
Евгения Сарычева Лихие енотики 156 1:20:33 50
Анастасия Мусатова ANASTAMUS 188 1:24:45 51
Екатерина Короткова Runclub Lefortovo 111 1:27:45 52
Алла Бальчугова   173 1:30:35 53
Ирина Гусева ЛК Измайлово 179 1:33:10 54
Анастасия Тимонина Wake&Run 187 1:39:39 55

 

10 км мужчины (вне зачета)

Николай Поляхов Nike + 107 0:43:53
Gennady Karasev Amateur 175 0:44:08
Алексей Чернышев Нагорный сила 177 0:45:32
Анатолий Федосеев Reebotronik 131 0:51:10
Андрей Остапченко NRC+ 106 0:52:32
Дмитрий Шилков ПоБеги 147 0:52:45
Игорь Петров Парсек 163 0:52:49
Александр Власов   200 0:53:25
Руслан Салахов   118 0:54:50
Павел Матвеев ADIDAS RUNCLUB ЛОСИНЫЙ 194 0:55:50
Артур Валиуллин   119 0:56:22
Владимир Горин ТНФ 180 0:56:49
Дмитрий Гришин СК Ромашково 117 0:59:12
Sergey Stepochkin   185 0:59:45
Jiri Necasek parkrun Vernadskogo 139 1:00:00
Иван Куценко РГУ Нефти и Газа 121 1:00:11
Николай Копица Адидас Измайлово 198 1:00:25
Денис Талов   105 1:00:33
Игорь Фёдоров RunClub Лосиный 189 1:01:48
Илья Дмитриев SkiPlus 110 1:04:53
Денис Воробьев Лично 134 1:05:19
Сергей Резниченко SergiRez 165 1:07:21
Александр Кухтинов Т/к РГУ нефти и газа (НИУ) имени И.М. Губкина 171 1:08:42
Ринат Гайнуллов Adidas Runclub Mitino 123 1:10:04
Андрей Стремин Лихие енотики 157 1:20:33
Антон Матюшкин Турклуб РГУ нефти и газа 166 1:23:45
Александр Ширнин   112 1:30:35

20 км мужчины

Сергей Кудрявцев ЛК Измайлово 331 1:24:13 1
Сергей Силин Runclub Lefortovo 306 1:24:20 2
Артем Островский лично 353 1:25:11 3
Александр Сидоров Лично 322 1:25:57 4
Артем Цибак Moscow Running Club 335 1:26:31 5
Григорий Качалов Тихоходы 397 1:26:33 6
Артём Тихонов Омега 406 1:33:24 7
Владимир Иванов ЛК Измайлово 310 1:38:11 8
Александр Мартынов adidasrunclub лосиный 398 1:39:02 9
Блинов Валентин zelbike 371 1:39:24 10
Андрей Денисенко Team 17 301 1:40:41 11
Алексей Кузнецов Лично 320 1:41:52 12
Анатолий Чердаков Сенеж 362 1:41:55 13
Максим Тарновский Adidas Runclub 307 1:42:37 14
Дмитрий Сайков SOCHI SKYRUNNING TEAM 383 1:43:07 15
Александр Тырин Гошдаштидар 370 1:43:08 16
Руслан Дюльдин zelbike 372 1:44:47 17
Кирилл Сургучев Adidas RunClub Лосиный 378 1:44:50 18
Сергей Николаев ANASTAMUS 388 1:44:51 19
Николай Телепень Нет клуба 359 1:45:46 20
Артём Устинов Runclub Лосиный 394 1:45:51 21
Олег Петров IRC 326 1:46:01 22
Дмитрий Назаров Run or die 344 1:46:01 23
Иван Пчелинцев WakeAndRun 385 1:46:50 24
Игорь Орлов ОБГ Царицыно 386 1:47:42 25
Сергей Яковлев RJPA 354 1:48:50 26
Сергей Тимофеев Парсек 349 1:49:06 27
Руслан Нестеренков   387 1:49:17 28
Олег Гурский МГСУ 339 1:49:44 29
Дмитрий Финеев RunClub Лосиный 313 1:49:45 30
Александр Паклюев   393 1:49:45 31
Григорий Малюк Лично 323 1:50:05 32
Виктор Чуденцов Витязи 381 1:50:32 33
Андрей Меньшов   382 1:50:46 34
Сергей Девятаев Republika 366 1:51:18 35
Василий Прошкин RunClub Лосиный 379 1:51:39 36
Валентин Гайт RRUNS 332 1:51:47 37
Тимур Осин Надевайте бахилы 341 1:52:33 38
Александр Щёлоков Wake&Run 345 1:52:52 39
Игорь Селиванов Парсек 340 1:52:55 40
Дмитрий Упоров МГСУ 338 1:52:58 41
Анатолий Романов лично 333 1:53:16 42
Алексей Осотов   328 1:55:25 43
Денис Поляков RunClub Измайлово 363 1:57:25 44
Владимир Мазаков Lightpaker.ru 350 1:57:27 45
Михаил Полибин Wake&Run 325 1:58:05 46
Виталий Заничковский Zanichi 305 1:58:06 47
Шкорбот Сергей Runclub Lefortovo 303 1:58:15 48
Александр Балахонцев parkrun Vernadskogo 334 1:58:16 49
Илья Бакушев ironzel 373 1:58:55 50
Андрей Васильев   374 1:59:06 51
Андрей Творожков AR VDNKH 316 1:59:54 52
Виталий Торяник нет 399 2:00:22 53
Кирилл Люляев Adidas Runclub Izmaylovo 402 2:01:22 54
Pavel Mishinev parkrun Vernadskogo 336 2:05:04 55
Ярослав Дунаевский Runners Ultra 407 2:05:13 56
Родион Хасаншин   390 2:05:38 57
Дмитрий Никитин 1 team 317 2:06:19 58
Игорь Ким StunningRunning Club Ivanovo 309 2:07:07 59
Андрей Бобков RUN CLUB MITINO 329 2:07:21 60
Руслан Васильев OCRбанда 368 2:07:36 61
Александр Галайдюк АльфаБег 311 2:07:56 62
Михаил Москалев Буженина 351 2:12:06 63
Валентин Колпак Лично 401 2:12:39 64
Константин Тереньтев Буженина 360 2:15:30 65
Станислав Никитин Нет 348 2:15:59 66
Иван Тюрин Ыть-Ыть 343 2:23:20 67
Святослав Мазанов Уголёк 384 2:37:32 68
Артем Трифонов Понаехали 355 2:45:41 69

20 км женщины (вне зачёта)

Наталья Макарова Run or die 146 1:46:06
Ксения Самсонова Омега 405 1:50:57
Надия Салахова   375 2:02:07
Надежда Артамонова   365 2:03:02
Анастасия Степашкина Лично 312 2:07:56
Анастасия Желанная StunningRunning Club Ivanovo 308 2:09:04
Мария Егорова Нет 392 2:15:43
  • километров
  • Участников 
  • забегов



We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…